de Pura Sangre

chovatelská stanice britských koček krémové barvy


Novinky - události roku 2024


12.02.2024

Dobrý den. Někdy není možné ponechat v domácnosti (chov.stanici) všechny vykastrované chlupáčky - kvůli vzájemnému chování s dalšími kočkami, zdraví členů rodiny, kvůli prostoru apod. A protože Katinka je mladá, může ještě velkou část svého života zažít krásně a možná i krásněji v jiném domově.
Specifická je tím, že má úžasně světlou barvu, je okatá, hravá a drobná. Její maminka byla na výstavách hodnocena jako medium size kočka, ale ona je podle mne SMALL size :-D.
Je křehká, něžná, klidná. Ráda si hraje, ze všeho nejvíc s míčky a kuličkami, předvádí se u toho jako fotbalistka (pošlu video), ale velkou většinu dne samozřejmě prospí jako každá kočka.. často čeká, až dožerou ostatní kočky, a pak k misce jde ona, není to ze strachu, ale je to dáma a chová se vznešeně (přece se nebude za jídlem honit a mlaskat u toho)
Říkáme jí Katinko nebo Káťo.


Katinka de Pura Sangre,CZ
narozená 08.12.2020
matka: IC Nikushka de Pura Sangre,CZ
otec: Diego von der Grünberglinie (AT) - tatínka jsme kdysi přivezli z Rakouska
krevní skupina: B
Testy: FeLV, FIV negativní, oba rodiče i prarodiče opakovaně HCM negativní.

Je již vykastrovaná a nabízíme ji vážnému zájemci. Cenu jsme k nabídce po domluvě s manželem zadali úmyslně, protože kočka zdarma není záruka, že bude žít šťastně. Na světě to totiž u všeho funguje tak, že když má o něco člověk skutečný zájem, líbí se mu to apod, je ochoten za to zaplatit. Věcí zdarma si člověk nemusí vážit ...

Cena včetně již provedené kastrace je 9 tis Kč. Zájemce dostane i její PP a EU pas.
Fotek moc nemám, neměla jsem v plánu ji někomu nabízet, ale případnému zájemci ráda vytvořím čerstvé fotky a krátká videa - na nich je nejlépe vidět povaha.

Volejte - ptejte se na vše, co by Vás ještě zajímalo.


06.01.2024

V lednu 2024 budeme mít vrh T

Rezervace již nepřijímáme.


20.10.2023

Často dostáváme krásné zprávy od majitelů našich koček. S dovolením sdílím fotky Ninushky.


10.01.2023

Stále dostávám krásné fotky z nových domovů. Dělá mi obrovskou radost, že naše odchovy si žijí krásně a jejich noví rodičové jsou šťastní.


04.01.2023

V naší stanici bude brzy opět život - očekáváme koťátka. A to mne motivovalo podívat se zpětně na zprávy nových majitelů, jak se naše koťátka mají .... Přikládám pár záběrů šťastných koťátek, která už bydlí u nových majitelů. Záběry nejsou profi, ale jako momentky dokonale vystihují, jak jsou u nových maminek a tatínků šťastní. V několika rodinách bydlí spolu 2 krémáčci. Nemohla jsem sem vložit všechny fotografie, vybrala jsem jen pár.


Kontakt

Nikola Arcanidu, DiS.
621 00 Brno
Česká republika

Tel: +420 776 666 247

email de Pura Sangre fb de Pura Sangre youtube de Pura Sangre

de Pura Sangre

Specializujeme se na chov krátkosrstých britských koček krémové barvy.

Stanice de Pura Sangre,CZ je od roku 2007 registrována ve FIFe - významné mezinárodní společnosti sdružující chovatele koček.

Copyright © de Pura Sangre| chovatelská stanice britských koček krémové barvy